Zespół psychologów i psychoterapeutów

Joanna Muzyczyk

Psycholog, Certyfikowana Psychoterapeutka, PTPG, Superwizorka Psychoterapii Gestalt IIPG

Ukończyłam studia magisterskie ze specjalnością metody diagnozy na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem absolwentką Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, oraz Szkoły Superwizorów Gestalt w IIPG w Krakowie.

Pracuję zawodowo od 1999 roku. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam w Warszawie w Powiślańskiej Fundacji Społecznej, pracując w środowiskowym programie dla dzieci i rodzin, zagrożonych uzależnieniem i wykluczeniem społecznym, oraz w Klinice Psychiatrii PUM w Szczecinie, na oddziale dziennym w pododdziale leczenia nerwic.

Piotr Zawadzki

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta Gestalt. Współzałożyciel Ośrodka Psychoterapii Pogodno.

Prowadzi indywidualną praktykę od 11 lat. Przez 7 lat pracował w Szpitalu Klinicznym PUM w Szczecinie. W ramach praktyki klinicznej, zdobywał wiedzę dotyczącą pracy z pacjentami z problemami nerwicowymi i psychosomatycznymi. Ponadto przez 4 lata w prywatnej praktyce prowadziłem terapię grupową.

Obecnie pracuję w podejściu psychodynamicznym. Moją pracę regularnie poddaje superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem w trakcie Szkoły Superwizorów, którą prowadzi Norweski Instytut Gestalt.

Marta Andrzejuk-Janicka

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka Gestalt. Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Ukończyła czteroletnią szkołę psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Ośrodek ten posiada akredytacje europejskie EAP i EAGT co potwierdza jego wysokie standardy.

Beata Jarema

Psychoterapeutka, psycholog.

Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, posiada certyfikat ITG. Studia magisterskie z psychologii na uniwersytecie lubelskim. Aktualnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Program szkolenia posiada europejską akredytację EFP oraz Polskiej Rady Psychoterapii. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Od 10 lat prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną z osobami dorosłymi, pod stałą superwizją. Jako psycholog współpracowała m.in. z Wojewódzkim Ośrodkiem Orzekania Niepełnosprawności, Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, Domem Pomocy Społecznej dla osób przewlekłe chorujących psychicznie, ośrodkiem MONAR dla młodzieży, wspierała osoby bezrobotne na rynku pracy, prowadziła szkolenia i warsztaty z umiejętności psychospołecznych dla określonych grup zawodowych.

Joanna Pieczykolan

Pedagog, Psychoterapeuta Psychodynamiczny ( szkolony w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym), członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Kliniczne doświadczenie zdobywałam w V całodobowym oddziale psychiatrycznym w SPS ZOZ „Zdroje” w Szczecinie. Aktualnie pracuję na oddziale dziennym, gdzie prowadzę psychoterapię zarówno grupową jak i indywidualną z pacjentami z szerokim spektrum zaburzeń z zakresu chorób psychicznych oraz zaburzeń osobowości. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Adam Habura

Psycholog, psychoterapeuta, członek Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.

Ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Pracuje zawodowo od 2010 r. Doświadczenie zdobywał w Klinice Psychiatrii PUM w Szczecinie, placówkach świadczących ambulatoryjnie usługi psychoterapii oraz w ramach własnej praktyki. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji, co stanowi gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

Urszula Borowska

Terapeuta współpracujący

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie – Sklodowskiej w Lublinie oraz czteroletnią szkołę psychoterapii w Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie (ośrodek szkoleniowy, posiadający akredytacje europejskie EAP i EAGT).

Kontakt

"Ośrodek Psychoterapii Pogodno" zapewnia komfortowe i bezpieczne warunki. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy oferowanej przez naszych specjalistów z zakresu psychologii i psychoterapii.

"Ośrodek Psychoterapii Pogodno"

Reduty Ordona 27/1, 71-202 Szczecin