Psychoterapia dla par

Psychoterapia dla par

Jest to forma pomocy dla tych par, które znalazły się w sytuacji kryzysu lub dla tych, które doświadczają stałych, powtarzających się konfliktów i trudności, z którymi nie są w stanie samodzielnie sobie poradzić.

Terapia pary daje sposobność do wzajemnego wysłuchania i zrozumienia siebie nawzajem oraz odkrycia nieświadomych wzorców i procesów funkcjonowania, które wpływają między innymi na wybór partnera, na tworzenie relacji i kreowanie związku. Poprzez refleksję nad często nieświadomymi motywami, emocjami i sposobami funkcjonowania, partnerzy mają szansę na głębsze rozumienie tworzonej przez nich relacji i siebie nawzajem.

W tworzonej przez parę relacji naprzemiennie spotykają się dwie perspektywy: świat wewnątrzpsychiczny każdego z partnerów i interpersonalny. Terapia pary umożliwia stworzenie przestrzeni dla spotkania obu tych perspektyw i przyjrzenia się temu, co wspiera i co blokuje tę potencjalnie twórczą przestrzeń.

Kontakt

"Ośrodek Psychoterapii Pogodno" zapewnia komfortowe i bezpieczne warunki. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy oferowanej przez naszych specjalistów z zakresu psychologii i psychoterapii.

"Ośrodek Psychoterapii Pogodno"

Reduty Ordona 27/1, 71-202 Szczecin