Superwizja Szczecin

Superwizja to narzędzie pracy psychoterapeuty, które pozwala na znacznie lepsze zrozumienie pacjenta oraz zjawisk pojawiających się podczas terapii. Aby proces leczenia był bardziej efektywny, superwizja Gestalt Szczecina jest zalecana. Dzięki grupom superwizyjnym albo indywidulanym konsultacjom, specjaliści mogą doskonalić swoje umiejętności z zakresu prowadzenia psychoterapii. Superwizja Gestalt Zachodniopomorskie jest więc świetną opcją dla psychoterapeutów oraz psychologów, którzy potrzebują wsparcia lub konsultacji w relacji zawodowej, szczególnie w takim zawodzie jakim jest psycholog Szczecin

Indywidualną superwizję Gestalt prowadzi Piort Zawadzki. Więcej w opisie Zespół.

Zapraszam na Superewizję Gestalt osoby, które zajmują się pomaganiem inym: psychologów, psychoterapeutów, lekarzy, terapeutów uzależnień, socjoterapeutów i socjologów oraz wychowawców. Przede wszystkim superwizja ma pomagać terapeucie, poprzez doświadczenie i zrozumienie  w relacji z superwizorem, co takiego się dzieje w relacji między terapeutą a pacjentem/klientem. Superwizja ma pomóc w odzyskaniu swobody odczuwania i myślenia przez terapeutę w relacji z pacjentem/klientem.

Dzięki Superwizji terapeuta nieustannie podnosi swoje kompetencje, zdobywa nową wiedzę i umiejętności, rozwija swój warsztat pracy, a także zapobiega wypaleniu zawodowemu.

Superwizja grupowa dla grup o podobnym profilu zawodowym ma pomóc w poszukiwaniu rozwiązań w trudnych sytuacjach zawodowych lub w relacjach interpersonalnych.

Jestem Superwizorem w trakcie szkolenia w Norweskim Instytucie Gestalt prowadzonego przez Daana Van Baalena. Szolenie ma akredytacje EAGT.

Superwizja indywidualna trwa 50 min.

Zapraszam,

Piotr Zawadzki

zawadzki.gestalt@gmail.com

tel: +48603529406

Kontakt

"Ośrodek Psychoterapii Pogodno" zapewnia komfortowe i bezpieczne warunki. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy oferowanej przez naszych specjalistów z zakresu psychologii i psychoterapii.

"Ośrodek Psychoterapii Pogodno"

Reduty Ordona 27/1, 71-202 Szczecin