Superwizja Gestalt

Superwizja dla firm to spotkanie, w którym doświadczony psycholog, psychoterapeuta
i superwizor nie tylko udziela wsparcia, ale również dokonuje diagnozy sytuacji problemowej, która pojawia się w zespole pracowników. Celem superwizji jest zatem uświadomienie problemu, jak również kompleksowe wsparcie w jego rozwiązaniu.

Superwizja indywidualna dla firm (stacjonarnie/online) skierowana jest głownie do menadżerów w sytuacjach, kiedy potrzebują oni wsparcia w rozwoju swoich umiejętności i kompetencji, a także w rozwiązywaniu problemów związanych z zarządzaniem zespołem. Superwizja może pomóc menadżerowi w refleksji nad własnym stylem zarządzania, zwiększeniu efektywności pracy zespołu, a także w tworzeniu bardziej efektywnych procesów i strategii biznesowych.

Najczęstsze tematy zgłaszane przez menadżerów korzystających z superwizji:

  • zespół napotyka problemy komunikacyjne lub pojawiają się w nim konflikty;
  • menadżer chce rozwijać swoje umiejętności przywódcze;
  • menadżer przechodzi przez trudny okres w pracy;
  • menadżer chce poprawić swoją zdolność do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Dodatkowym atutem superwizji indywidualnej dla firm jest nie tylko pomoc menadżerowi w identyfikacji problemów i wypracowaniu skutecznych rozwiązań, a także wypracowanie umiejętności zapobiegania powstawaniu problemów w przyszłości.

Warto pamiętać, że superwizja jest procesem, a zatem wymaga regularności oraz musi trwać aż do rozwiązania problemu, co oznacza, że nie ma nigdy charakteru jednorazowej sesji. Dlatego menadżer zespołu powinien skorzystać z superwizji wtedy, gdy potrzebuje wsparcia w rozwoju swoich umiejętności i rozwiązaniu problemów, a także w przypadku, gdy chce regularnie pracować nad swoim rozwojem zawodowym.

 

Superwizja  indywidualna: 60 minut

 

 

Aktualne warsztaty i zajęcia

8 godzina Superwizja Grupowa w nurcie Gestalt – online!

8 godzina Superwizja Grupowa w nurcie Gestalt – online!

Superwizja jest przeznaczona dla terapeutów gestalt, humanistycznych, integracyjnych, egzystencjalnych.Podczas superwizji będziemy szukać wsparcia dla terapeuty w odzyskaniu swojej pozycji, co umożliwia terapeucie bycie swobodniejszym w kontakcie z klientem, z...

Piotr Zawadzki

Psycholog, Certyfikowany psychoterapeuta PTPG i EAGT
Dyplomowany terapeuta psychodynamiczny.
Certyfikowany Superwizor Norweskiego Instytutu Gestalt i EAGT

Telefon